פיסול סביבתי

כל פסל סביבתי צריך תכנון, הכנה וביצוע אומנותי כדי להבטיח שהוא יקבל את הייחודיות שלו,,יעמוד בתקני בטיחות ויוצב באישור מהנדס קונסטרוקציה ובטיחות.

לכך דואגת החברה של מאירה לזניק פריימן

מאירה לזניק פריימן מתמחה בניהול פרויקטים של פיסול סביבתי מאז שנת 1997. מאירה מנהלת את הפרוייקט של פסלי חוצות מהשלב של הגשת הרעיון , דרך פיקוח על תהליך הביצוע , השגת האישורים הרלוונטיים עד גמר ביצוע וההצבה בשטח..

בנוסף, להתמחותה של מאירה בהצבת פסלי חוצות במרחב הציבורי היא מכינה , לפי דרישה, תכנית אב רב שנתית הנותנת פתרונות יצירתיים איך לעצב מחדש את המרחב הציבורי.. התוכנית כוללת רעיונות, הדמיות ספציפיות  ותמחור. כל זאת   במסגרת התקציב הניתן ע"י הרשות. .התוכנית מעצימה את הייחוד של המרחב הציבורי הספציפי  יוצרת"מתיחת פנים" אסתטית לעיר/ לישוב  יוצרת שינוי תדמיתי ושביעות רצון רבה בקרב התושבים . זאת תוך פרק זמן קצר והשקעה לא גדולה.

בחברה של מאירה לזניק פריימן לא  מתפשרים על איכות הביצוע של פסלי החוצות וועושים הכל כדי להבטיח לכם את הפיסול הסביבתי ברמה הכי גבוהה .

בסופו של תהליך מוצב פסל חוצות/ אנדרטה/ מזרקה מסקרנים במיוחד ובתור שכאלה מוסיפים את השדרוג המתבקש לחזות המרחב הציבורי.

ערים בהם ניהלנו פרויקטים של פיסול סביבתי: נתניה, חדרה,בנימינה-גבעת עדה, כפר-סבא, שוהם, פתח תקווה, הוד השרון, אשדוד, אשקלון, באר-שבע, רמת ישי, יוקנעם, גן יבנה, גבעת שמואל ועוד

לקבלת מידע נוסף על פסלים סביבתיים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.